هیمل HIMMEL

فیلـتر

نمایش یک نتیجه

درباره CSR هیمل

CSR Himmel Interior Systems برترین برند استرالیایی در زمینه راهکارهای زیبایی و صوتی داخلی برای ساختمانهای استرالیا است

سیستم های داخلی CSR Himmel در آگوست 2017 با گردهم آوردن راه حل های سقف Ceilector و Alsupply Aluminium & Hardware به عنوان یکی از مشاغل اصلی برای ارائه راه حل کامل سیستم های داخلی به بازار ساختمان استرالیا متولد شد.

هدف ما ارائه فضاهای هوشمند از طریق محصولات جهانی سقف ، دیوارها ، آلومینیوم و محصولات سخت افزاری معماری ، پیشگام راه حل های زیبایی و صوتی برای فضاهای ساختمان تجاری و مسکونی است.

هیمل چیست؟

کلمه هیمل به آلمانی ، سوئدی ، دانمارکی و نروژی به آسمان یا آسمان ترجمه می شود. آسمان مفهوم مهمی است ، همیشه در حال تکامل است و توانایی تأثیرگذاری بر روحیه افراد را در هر مکان در هر زمان از زمان دارد. در CSR Himmel ، ما برای نمونه کارها و خدمات خود تلاش می کنیم تا از آسمان تقلید کنیم. انعطاف پذیر و همیشه در حال تغییر و داشتن توانایی تغییر احساس فضاهایی که در آن کار می کنیم و زندگی می کنیم.

با بازگشت توسط CSR Limited ، ما افتخار می کنیم که توزیع کننده انحصاری سیستم های سقف OWA ، Ecophon و Troldtekt در استرالیا هستیم . ما این پیشنهاد را با سایر محدوده های پیشرو در بازار از کاشی های پلاستیکی Gyprock Plasterboard ، شبکه سقف آلومینیومی Fricker ، کاشی های Daiken و سیستم های سقف و Rondo تکمیل می کنیم .

علاوه بر طیف گسترده ای از محصولات تجاری ما ، اکنون هیمل دارای محصولاتی مناسب برای کاربردهای مسکونی است.

تاریخچه CSR هیمل

Ceilector تجارت سیستم های سقف تجاری و تابلوهای دیواری بخش سیستم های سبک وزن CSR بود. در سال 2011 تشکیل شد ، پس از خرید Fricker و Comprador Pacific. Alsupply Aluminium & Hardware توسط CSR Limited در سال 2014 خریداری شد و منجر به بازاریابی محصولات سخت افزاری آلومینیوم و معماری در نیو ساوت ولز شد.

2006: اکتساب فریکر

2010: تصرف کمپرادور اقیانوس آرام

2011: تشکیل راه حل های سقف سقف CSR

2014: Alsupply Aluminium & Hardware خریداری شده و مشارکت جهانی با OWA آلمان برای الیاف معدنی و سقف های فلزی

2016: توزیع کننده استرالیایی منحصر به فرد محصولات Trooltekt Wood Wool و توافق نامه همکاری با Rondo برای سیستم های شبکه Rondo DUO و Rondo RAPID

2017: گردآوری راه حل های سقف سقفی و آلومینیوم و سخت افزار Alsupply برای تشکیل سیستم های داخلی Himmel – تحول در سقف ها ، آلومینیوم و سخت افزار

 

 

اطلاعات بیشتر ...