چویس_CHOICE

فیلـتر

نمایش یک نتیجه

مأموریت ما این است که با ارائه گزینه ای جایگزین به داروهای دارویی متداول ، به سلامتی و رفاه افرادی که در خدمت آنها هستیم بپردازیم. درمان موفقیت آمیز از طریق تجربه ، تحقیقات گسترده و آموزش بیماران در استفاده صحیح از شاهدانه پزشکی حاصل می شود. تیم مراقبت ما متعهد به تعالی ، دلسوزی و شایستگی هستند.

حرفه ای گری
ما برای کارمندان خود در ChoiceMedGroup بسیار ارزش قائل هستیم و اهمیت هر یک از اعضای تیم را بدون در نظر گرفتن نقش ما در تمرین درک می کنیم. رفتار ، اخلاق و رفتارهای ما باید در همه حال نشان دهنده عطوفت ، صداقت و حرفه ای باشد. برای اطمینان از نتایج مثبت بیمار ، بسیار مهم است که ما با آموزش ، دستورالعمل های ایالتی و فدرال در مورد حشیش و دستورالعمل های وزارت بهداشت در جریان باشیم. نگرش و رفتار حرفه ای در کل سازمان ما همان چیزی است که بیمار انتظار دارد و آنچه از خودمان می خواهیم.

کار گروهی
قدرت ChoiceMedGroup براساس تعهد ما به کار گروهی است. علاوه بر ارائه گواهینامه پزشکی ، تیم ما در طول مراحل دریافت کارت ماری جوانای پزشکی فلوریدا به بیماران کمک خواهد کرد. تخصص و کار تیمی ما به تسریع روند و اطمینان از تجربه مثبت بیمار کمک می کند.

چشم انداز
چشم انداز ما این است که بیماران را برای داروهای تجویز شده معمولی برای درمان شرایط پزشکی واجد شرایط فراهم کنیم. مطالعات متعدد نشان داده است که شاهدانه پزشکی در درمان طیف وسیعی از بیماری ها م effectiveثر است. بیماران فلوریدا اکنون به مزایای درمان های پزشکی شاهدانه دسترسی دارند.

اطلاعات بیشتر ...