امسیگ_emsig

فیلـتر

نمایش دادن همه 22 نتیجه

درباره رهروان ایساتیس گستر
شرکت رهروان ایساتیس گستر (سهامی خاص) در سال 1378 و به طور رسمی در سال 1386در قالب یک شرکت ارائه دهنده و عرضه کننده کلیه کالاهای مجاز بازرگانی و صنعتی خصوصا تجهیزات پزشکی و سلامت خانگی شروع به فعالیت نمود. این شرکت در حال حاضر با گسترش فعالیت های خود به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای واردکننده تجهیزات پزشکی و سلامت در سطح کشور ایران است. لازم به ذکر است شرکت رهروان ایساتیس گستر در حال حاضر با بیش از 45 نفر نیروی متخصص در دفتر مرکزی و 20 نفر نیروی خارج از شرکت و بیش از 200 نماینده فروش در سطح کلیه استان های کشور در حال ارائه بیش از 100 محصول در حوزه تخصصی خود می باشد. آقایان سیف الدینی به سمت مدیرعامل و عضو هیئت مدیره به مدت 18 سال است که فعالیت خود را ادامه میدهند.

شرکت رهروان ایساتیس گستر در راستای اهداف عالی خود، بطور انحصاری نمایندگی کمپانی EmsiG آلمان در ایران، جهت واردات کلیه محصولات و ارائه خدمات پس از فروش حرفه ای و منحصربه فرد را دارد و با حضور در نمایشگاه های بین المللی داخلی محصولات خود را معرفی می نماید که تاکنون موفق به شرکت در نمایشگاه های بین المللی تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، کرمانشاه، شیراز و همچنین سمینارهای متنوع پزشکی در تهران شده است.

این شرکت در راستای فرهنگ سازی و پایش سلامت و اطلاع رسانی به صورت دوره ای در بیش از 400 داروخانه انتخابی از 2000 داروخانه طرف قرارداد EmsiG و تعدادی از بزرگترین پاساژها و فروشگاه های زنجیره ایی در سراسر کشور (همانند مراکز هایپرمی تهران، کرج، اصفهان، مشهد و پاساژ تندیس تجریش)، تعدادی از مدارس، مراکز نگه داری سالمندان و … در تهران پروژه سمپلینگ و پروموشن و فروش را اجرا نموده است. این شرکت همچنین با همکاری شهرداری تهران در راستای ارتقای سلامت جامعه به صورت مستمر در سطح شهر (همانند مترو، پارکها و سراهای محله) طرح پایش سلامت شهروندان را اجرا می نماید.

شرکت رهروان ایساتیس گستر جهت دستیابی به اهداف خود، به صورت مستمر همایش های معرفی محصولات و جلسات آموزش فروشندگان را برگزار می نماید و محصولات روز دنیا را در حداقل زمان ممکن در سطح بازار کشور عرضه می نماید.

این شرکت قصد دارد با گسترش عرضه به روزترین محصولات و ارائه خدمات و پشتیبانی منحصر به فرد در طی سه سال آینده به عنوان برترین شرکت ارائه دهنده تجهیزات پزشکی و سلامتی در کشور فعالیت نماید و در صورت فراهم شدن زمینه ارائه محصولات و برند سازی، در سایر کشورها فعالیت خود را به صورت منطقه ای گسترش نماید.

در ادامه اهداف، ارزشها و چشم اندازهای شرکت رهروان ایساتیس گستر به صورت خلاصه برشمرده می شود:

ارائه محصول با کیفیت مطابق با نیاز مشتریان
ارائه محصولات با حداقل واسطه جهت قیمت رقابتی در بازار
جلب رضایت صد در صدی مشتریان با ارائه گارانتی 2 سال طلایی ویژه، پاسخگویی سریع، پیک و پست رایگان امسیگ بطور مستقیم، ایجاد اعتماد و وفاداری به برندینگ کمپانی امسیگ و 10 سال خدمات پس از فروش در کلیه محصولات جهت امنیت خاطر مشتریان
حداقل نمودن زمان ثبت سفارش تا تحویل محصول با برقراری سیستم ثبت سفارش مدرن و پخش مویرگی کالا در سطح کشور
ارائه اطلاعات کامل محصولات به مصرف کنندگان و جامعه پزشکی و آشنایی هرچه بیشتر آنها با ویژگی های منحصر به فرد محصولات
خلق ارزش جدید، القا و وفادارکردن مشتریان خود با ارائه بهترین محصولات و خدمات
ایجاد اشتغال و کارآفرینی حرفه ای با ارائه کالا و خدمات با کیفیت و متمایز با مناسب ترین قیمت ها
ارتباط فعال با مشتریان به منظور ارائه محصولات فراتر از انتظارات آنها
حفظ رهبری بازار کشور در بخش سلامتی از طریق رقابت سالم و کسب رضایت مشتری با مدیریت بهینه
پایبندی به استانداردهای سلامتی، ایمنی و محیط زیست در تمام ساختار سازمانی شرکت و محصولات
در پایان لازم به ذکر است، شرکت رهروان ایساتیس گستر تلاش می نماید با ارزش قرار دادن خلاقیت، مشتری مداری و فعالیت های نوآورانه در تمام ساختارهای خود شعار “کیفیت فراتر از استاندارد شعار ماست ” را تحقق بخشد.

اطلاعات بیشتر ...