گالا-GALA

فیلـتر

نمایش یک نتیجه

شرکت نوید طب ماهان ، با مسئولیت محدود در سال 2000 تاسیس شد ، و توسط تعدادی از سهامداران با بیش از ده سال تجربه در زمینه های مربوطه تأسیس شد. نوید طب ماهان با بیش از هشتاد کارمند ، یک بازار قابل اعتماد در بخش بهداشت و درمان ایجاد کرده است. به لطف حمایت مداوم از بازار ناشی از سرمایه گذاری طولانی مدت ، برنامه ریزی و تحقیق و توسعه ، این شرکت رشد مداوم فعالیت های خود و اعتماد به بازار را تجربه کرده است.

این شرکت عمدتا فعالیت خود را بر واردات و تأمین تجهیزات پزشکی به بیمارستان ها و مراکز درمانی و وابسته ها و همچنین محصولات مصرف کننده نهایی متمرکز می کند و با کالاهای گران قیمت اما مناسب خود نفوذ قابل توجهی در بازار دارد.

این شرکت با داشتن حق توزیع انحصاری برای شرکت های معروف کره ای ، تایوانی و چینی ، تحت مجوز کارخانه های برتر آلمان ، تجهیزات پزشکی مانند سیستم های کنترل فشار خون ، متر قند خون ، دماسنج گوش مادون قرمز ، ترازوی حمام ، مقیاس چربی بدن را وارد می کند. ، ترازوهای آشپزخانه شخصی و همچنین لوازم یکبار مصرف مانند Blood Lancets ، با مارک های: EmperOr ، GALA و GLAMOR.

ما متعهد و مصمم هستیم که رضایت مشتری را افزایش دهیم هدف ما این است که با ارائه محصولات با کیفیت بالا ، ارائه خدمات پس از فروش مداوم ، با تمام صداقت و صداقت که قادر به ارائه آن هستیم. ما عضویت در سیستم تامین بهداشت و درمان ایران را امتیاز خود می دانیم.

اطلاعات بیشتر ...