گلوکو لب_Glucolab

فیلـتر

نمایش یک نتیجه

ما خوشحالیم که شرکت خود ، Infopia Co. ، Ltd. را که تولید کننده و صادر کننده سیستم نظارت بر قند خون ، آنالیز HbA1c و سیستم اندازه گیری پروفایل لیپید از کره جنوبی است ، معرفی می کنیم.

از سال 1996 ، ما ، شرکت Infopia Co Ltd ، متعهد به تولید و تهیه کنتورهای قند خون ، نوارهای بیوسنسور با قیمت رقابتی در سراسر جهان هستیم.

ما همه محصولات را با تکنولوژی بالا خود توسعه داده ایم و به پیشرفت و ارتقا محصولات پیشرفته و مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی ادامه می دهیم.

به لطف فناوری به روز ما ، ما گواهینامه FDA ، CE و ISO9002 و سایر موارد را از بسیاری از موسسات مشهور به دست آوردیم. محصولات ما ، به ویژه دستگاه های اندازه گیری قند خون که EasyGluco ، Finetest ، Glucolab و غیره نامیده می شوند ، در جهان بسیار مورد استقبال قرار می گیرند و سهم خود را در بازار گسترش می دهند. با سیستم های کنترل قند خون ، هر مشتری ، به ویژه بیماری که از دیابت رنج می برد ، می تواند معاینه پزشکی- به راحتی توسط خودشان.

چشم انداز ما فناوری برای انسان است. برای این منظور ، ما در نظر داریم تجهیزات کلینیک را به لوازم الکترونیکی خانگی تبدیل کنیم. ما تلاش مستمر خواهیم کرد تا یک شرکت پیشرو در زمینه تجارت پزشکی باشیم. لطفا پیشرفت انقلابی ما را در ابزار الکترونیکی پزشکی مشاهده کنید.

برای ایجاد یک رابطه تجاری خوب با شما ، ما تمام تلاش خود را برای تجارت موفق شما انجام خواهیم داد و هر آنچه را که نیاز دارید به شما ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما ، لطفا از صفحه وب ما بازدید کنید: www.infopia21.com.

اطلاعات بیشتر ...