مدلا_MEDELLA

فیلـتر

نمایش دادن همه 4 نتیجه

خرد از بنیانگذار ما

“نگاه به طبیعت روند مد نیست ، بلکه جذاب ترین داستانی است که تاکنون کشف شده است. صرف وقت برای دیدن رفتارهای طبیعی و سپس استفاده از آنچه آموخته اید برای ایجاد چیزی واقعاً مفید برای مادر و کودک بیش از یک عمر طول می کشد.” – اوله لارسون

قلب تجارت ما

تمرکز اصلی مدلا شیردهی است – با کمک به مادران برای شیردهی موفقیت آمیز نوزادان و انجام این کار تا زمانی که آنها انتخاب می کنند. پاسخگویی به این هدف با مسئولیت پذیری در قلب هر کاری است که انجام می دهیم.

با بیش از 50 سال حمایت از مادران و نوزادان ، ما چیزی بیش از # 1 مارک توصیه شده پمپ پستان نیستیم *. ما یک سری کامل از محصولات پرستاری و پمپاژ داریم که برای موفقیت در هر سفر شیردهی طراحی شده اند.

پمپ های پستان

ذخیره و تغذیه شیر مادر

تمیز کردن و ضد عفونی کردن

مراقبت از پستان

لوازم جانبی پمپ پستان

لباس و پشتیبانی زایمان و پرستاری

چه چیزی ما را به حرکت در می آورد

ماموریت ما

در بیانیه سرنوشت مدلا آمده است که ما برای تقویت سلامت مادر و کودک از طریق مزایای حیاتی شیر انسان وجود داریم.

شیر مادر شگفت آور است. این زندگی بخش و زندگی است. حتی در کمترین مقدار. ما می دانیم که مادران متعهد به شیردهی هستند – نه تنها برای فواید سلامتی بلکه به دلیل پیوند بی نظیری که ایجاد می کند. قدرت شیر ​​مادر بی انتها است ، اما نحوه کار مادران در شیردهی تغییر کرده است.

برای بیش از 50 سال ، ما مدافعان مادران شیرده هستیم. مدلا به عنوان مارک شماره 1 پمپ پستان * ، متعهد به بهبود تجربه پمپاژ شیر مادر و توانایی خود در تأمین شیر مادر برای کودک به شرط انتخاب خود است. از طریق گفتگوی فشرده با متخصصان مراقبت های بهداشتی ، بیماران و مصرف کنندگان ، درک صمیمانه ای از نیازهای آنها به دست می آوریم و دانش ارزشمند را به محصولات و خدمات نوآورانه تبدیل می کنیم که تغذیه با شیر مادر را به واقعیت ساده تری تبدیل می کند.

* نظرسنجی QuintilesIMS ProVoice ؛ نوامبر-اکتبر 2016.

کارخانه ی ما

مدلا در سال 1961 در اوگ لارسون در زوگ سوئیس تاسیس شد و امروز تحت مالکیت خانواده لارسن به رشد خود ادامه می دهد و تمرکز خود را روی دو واحد تجاری: “شیر انسان” ، ارائه راه حل های تغذیه شیر مادر مبتنی بر تحقیق و مهندسی “بهداشت” قرار داده است. و ساخت راه حل های پزشکی خلا vac پزشکی. دفتر مرکزی Medela در سوئیس است و 18 شرکت تابعه دارد و محصولات خود را در بیش از 100 کشور در سراسر جهان توزیع می کند.

دفتر مرکزی و تأسیسات ساخت و ساز Medela مستقر در ایالات متحده در McHenry ، ایلینوی با امکانات اضافی در Elgin ، Illinois واقع شده است. هر ساله بیش از یک میلیون مادر در ایالات متحده به فناوری مدلا اعتماد می کنند. بیش از 30 سال ، مدلا بر ارائه بهترین ها در محصولات تغذیه ای با شیر مادر و آموزش بالینی برای حمایت از سفر تغذیه با شیر مادر مادران تمرکز کرده است.

تعهد ما

در مدلا ، ما مادران را در هر مرحله – از طریق بارداری ، در بیمارستان و در خانه حمایت می کنیم تا آنها بتوانند بهترین چیزها را به کودک خود هر روز بدهند.

مدلا از خانواده ها حمایت می کند تا سفر موفقیت آمیز تغذیه را تضمین کنند ، بر سلامتی طولانی مدت نسل های آینده تأثیر بگذارند و از سلامت اقتصادی جامعه ما بهره مند شوند. برای این منظور ، مدلا منابع آموزشی و پشتیبانی رایگان مانند  NewMomsHealthyReturns.com ،  AskTheLC.com و  برنامه MyMedela را  برای کمک به مادران در رسیدن به اهداف تغذیه ای خود ارائه می دهد.

اختلافات شیردهی در ایالات متحده همچنان وجود دارد و مدلا متعهد به حمایت از مادران برای کمک به ایجاد تغییر است. بیاموزید که Medela چگونه به تشویق موفقیت در تغذیه با شیر مادر در جوامع سراسر ایالات متحده کمک می کند.

تعهد مدلا به کد WHO.

مدلا بیش از 20 سال است که در خدمت برنامه تغذیه تکمیلی ویژه زنان ، نوزادان و کودکان (WIC) است و از روابط تجاری با آژانس های WIC در هر ایالت در سراسر کشور پشتیبانی می کند. مدلا به عنوان یک شریک شورای تجارت برای  انجمن ملی WIC  (NWA) ، بازوی آموزش غیرانتفاعی و صدای حمایت از برنامه تغذیه ای تکمیلی ویژه زنان ، نوزادان و کودکان ، طی 9 سال گذشته فعالیت کرده است.

مدلا علاوه بر همسویی با رهبران و شرکای فکری ، به طور فعال درگیر آموزش کنگره در مورد فواید شیر مادر به عنوان یک موضوع بهداشت عمومی است. مدلا فضایی را برای مادران در سراسر ایالات متحده ایجاد کرده است تا داستان های خود را در مورد چگونگی ایجاد تغییر در منابع تغذیه با شیر مادر یا حمایت از بیمه تحت تأثیر قرار دهند. داستان خود را به اشتراک بگذارید تا به مدلا کمک کنید تا در مورد فواید شیر مادر به عنوان یک موضوع بهداشت عمومی آموزش دهد .

محصولات و خدمات ما

مدلا برای تأمین نیازهای هر مادر محصولات شیر ​​مادر برنده جایزه و مورد علاقه مادر را ارائه می دهد. دارای بیان اصلی و اختراع شده  2 فاز® فناوری ، پمپ های پستان Medela بیشتر مانند نوزادان شیرده کار می کنند تا شیر لازم برای کودک خود را تأمین کنند. درباره پمپ های پستان Medela بیشتر بدانید .

ما به ارزش شیر مادر اعتقاد داریم و از فراخوان کد WHO برای تعهد به شیردهی و شیر مادر به عنوان تغذیه مطلوب برای رشد ، رشد و سلامت نوزادان پشتیبانی می کنیم. مطابق با دستورالعمل های AAP ، Medela راه حل هایی برای تغذیه با شیر مادر پس از تأیید شیردهی ، به عنوان بخشی از نمونه کارهای کامل محصولات ما برای حمایت از تغذیه با شیر مادر برای هر مادر و کودک ارائه می دهد. راه حل های نگهداری تغذیه شیر مادر را مشاهده کنید  .

ما مفتخریم که مادران محصولات با کیفیتی را که می توانند روی آنها حساب کنند ارائه می دهیم. برای بیش از سه دهه ، مدلا معیارهای تعالی در ایالات متحده را تعیین کرده و با این کار ، نوار باقی مانده صنعت را در سراسر کشور افزایش داده است. سیستم کیفیت Medela LLC دارای گواهینامه ISO 13485 است و ما تلاش می کنیم محصولات و خدمات خود را از طریق یک فرآیند تضمین و بهبود کیفیت مداوم بهبود بخشیم. درباره صدور گواهینامه ISO 13485 بیشتر بدانید .

به عنوان بخشی از کار مستمر ما در جهت ارتقا and سلامت مادر و نوزاد از طریق مزایای حیاتی شیر انسان ، مدلا مفتخر است که راه حل هایی برای حمایت از خرده فروشان ، ارائه دهندگان تجهیزات پزشکی با دوام ، ارائه دهندگان بیمه ،  متخصصان مراقبت های بهداشتی و گروه های کارفرمایی ارائه می دهد. نحوه راه اندازی یک حساب جدید را بیاموزید.

اطلاعات بیشتر ...