مدی_MEDI

فیلـتر

نمایش دادن همه 8 نتیجه

medi ، CEP و ITEM m6

حدود 3000 کارمند پزشکی در سراسر جهان راه حل های ابتکاری برای کیفیت زندگی بهتر – از Bayreuth به جهان ارائه می دهند. هدف: توانمند سازی حداکثر موفقیت درمانی در زمینه پزشکی (پزشکی پزشکی) و احساس بی نظیر بدن در بخش ورزش و مد (CEP و ITEM m6) برای کاربران و بیماران.

“روح متوسط”

با لذت از این چالش ، ما می خواهیم استانداردها را با محصولات و مفاهیم خود – از نظر علمی سالم و در سطح پیشرفته – تنظیم کنیم. برای انجام این کار ، ما فراتر از مرزها فکر می کنیم ، زمینه های جدیدی را ایجاد می کنیم و تجربه چندین ساله و تخصص اثبات شده را ایجاد می کنیم. ما با فرهنگ قوی یک شرکت خانوادگی مستقر در آلمان و با یک ذهنیت جهانی – با 25 شعبه بین المللی و صادرات به بیش از 90 کشور زندگی می کنیم. پایه؟ “روح متوسط” منحصر به فرد ما در همکاری اعتماد کارکنان ، مشتریان و شرکا.

Medi World of Compression راهنمای آینده فناوری فشرده سازی است. این تجربه بیش از 65 سال است. مهر محصولات با فشرده سازی الاستیک مانند جوراب های فشرده سازی پزشکی برای کاربردهای فلبولوژیک و لنفولوژیکی و همچنین بانداژ برای درمان مفصل را مشخص می کند.

Medi همچنین یک متخصص در اتصالات فشرده سازی غیر ارتجاعی ، تطبیقی ​​در درمان زخم و ادم است. کاربران ما از طیف گسترده ای از ترکیبات ممکن ، کار درجه یک و راحتی خاص پوشیدن – برای لحظه “احساس بهتری” دارند.

پزشکی پزشکی

به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو در زمینه کمک های پزشکی ، medi اطمینان حاصل می کند که افراد کیفیت زندگی بهتری را به دست می آورند: چه درد کمر ، پاره شدن رباط ها در هنگام ورزش ، رگهای واریسی ، قوس های صاف یا زخم های مزمن – محصولات و مفاهیم مراقبت از دارو می تواند برای درمان بسیاری از بیماری ها و شکایات استفاده شود مشارکت.

نیروی محرکه بین پزشکان و خرده فروشان متخصص

به عنوان یک نیروی محرک برای پزشکان و فروشندگان متخصص ما ، medi تأمین کمکهای پزشکی را برای رفاه حال بیمار تقویت می کند. دامنه خدمات در بخش پزشکی شامل جوراب های فشاری ، لوازم فشاری تطبیقی ​​، بانداژ ، ارتز ، جوراب پیشگیری از ترومبوز ، لباس فشرده سازی و کفی های ارتوپدی است. این تنوع محصولات را می توان در بسیاری از فروشگاه های تخصصی پزشکی (به ویژه در فروشگاه های لوازم پزشکی) در آلمان و بین المللی یافت.

اطلاعات بیشتر ...