سیگواریس_sigvaris

فیلـتر

نمایش دادن همه 5 نتیجه

درباره SIGVARIS GROUP

ما در SIGVARIS GROUP اختصاص داده ایم تا به مردم کمک کنیم تا بهترین حالت را داشته باشند. هر روز. ما با کیفیت و پیشنهادات نوآورانه خود قصد داریم سلامتی و سلامتی را بهبود ببخشیم.

نمای نزدیک پارچه الگوی آرگایل

SIGVARIS GROUP جهانی

بیش از 150 سال سابقه در لباس های فشرده سازی ، نزدیک به 60 سال تخصص در فشرده سازی پزشکی

SIGVARIS GROUP به عنوان یک شرکت سوئیسی از زمان تاسیس آن در سال 1864 در وینترتور توسط موریتز گانزونی-استرولی و همکارش نیکلاوس بارتلتس 100٪ خانوادگی است. برای حدود 100 سال ، SIGVARIS GROUP “منسوجات الاستیک لاستیکی” را تولید کرد که آنها را در سوئیس و خارج از کشور فروخت.

از سال 1958 تا 1960 ، این شرکت با دکتر فللولوژیست دکتر کارل سیگ همکاری کرد و یک جوراب فشرده سازی پزشکی برای بهبود عملکرد ورید و تسکین شرایط مرتبط با ورید ایجاد کرد.

امروزه ، SIGVARIS GROUP یک پیشرو در جهان در زمینه ارائه خدمات درمانی فشرده سازی پزشکی است. نمونه کارها ما طیف گسترده ای از نیازها و نشانه های مختلف را برآورده می کند.

شریکی که می توانید به او اعتماد کنید

ما به عنوان SIGVARIS GROUP ، شریکی مطمئن و باتجربه برای مشتریان خود در سراسر جهان هستیم که شامل داروخانه ها ، DME ها ، فروشگاه های متخصص ارتوپدی و پزشکی و همچنین متخصصان پزشکی و بیمارستان ها می باشد. آنها به افراد مشاوره می دهند و محصولات و راه حل هایی برای فشرده سازی پزشکی در اختیار آنها قرار می دهند.

با دفتر مرکزی در سوئیس ، ما کارخانه های تولیدی خود را در سوئیس ، فرانسه ، لهستان ، ایالات متحده و برزیل اداره می کنیم. ما با داشتن شرکت های تابعه در آلمان ، اتریش ، انگلیس ، ایتالیا ، کانادا ، چین ، استرالیا ، مکزیک و شعبه ای در امارات متحده عربی و همچنین توزیع کنندگان در بیش از 70 کشور در تمام قاره ها به مشتریان خود نزدیک هستیم. ما میراث سوئیس را با صنایع دستی محلی ترکیب می کنیم.

در حال حاضر بیش از 1700 متخصص متعهد در سراسر جهان به رفاه کاربران محصولات ما – با راه حل هایی که آنها را در تمام فعالیت هایشان پشتیبانی می کند ، اختصاص داده اند.

فکر کردن به جلو

نمونه کارها ما بر اساس مارک هایی ساخته شده است که نیازها و نشانه های مختلف را هدف قرار می دهند. از یک طرف ، ما می خواهیم از بیماران مبتلا به اختلالات وریدی ، ورم لنفاوی و لیپادما پشتیبانی کنیم تا زندگی آنها تا حد ممکن بدون محدودیت باشد. از طرف دیگر ، تأثیرات مثبت فشرده سازی درمانی در زندگی روزمره ، در محل کار ، در سفرهای از راه دور و در هنگام ورزش نیز باید برای عموم مردم آگاه از سلامتی قابل دسترسی باشد.

همانطور که متعهد به توسعه راه حل های پزشکی مرتبط هستیم ، نوآوری های خود را ادامه می دهیم تا شرکای حرفه ای مراقبت های بهداشتی ما همچنان بتوانند نقش اساسی در بهبود زندگی مردم داشته باشند. بنابراین ، ما از موفقیت پایدار تجارت آنها حمایت می کنیم.

توسعه و نوآوری مداوم و همچنین تعهد مداوم به همه ذینفعان در قلب استراتژی رشد بین المللی ما بر پایه و اساس محکم بیش از 150 سال موفقیت قرار دارند.

اطلاعات بیشتر ...