ولکس_wellex

فیلـتر

نمایش یک نتیجه

WELLEX یک تولید کننده قرارداد الکترونیکی با خدمات کامل است که در سال 1983 برای پشتیبانی از شرکت های OEM با تمام مراحل تولید خود ، از طراحی محصول تا تولید تأسیس شده است. Wellex برای ارائه راه حل در Fremont ، کالیفرنیا از امکانات برخوردار است. هدف ما این است که مشتریان خود را قادر کنیم با بهترین قیمت به بازار بروند.

محصولات تولید شده از برد مدار چاپی منفرد تا سیستم های کاملاً مونتاژ شده و آزمایش شده را شامل می شود. خدمات PCB ما شامل Surface Mount Assembly (SMT) ، Through Hole / Mixed Technology Assembly ، Box Build و System Integration ، نمونه های اولیه و نسخه های پیش تولید و R Specialized Rework می باشد. بخش تولید همچنین دارای خدمات بازرسی و آزمایش کامل از جمله میکروسکوپ ، AOI ، 3D X-Ray ، ICT ، عملکردی ، پروانه پرواز ، سوختن ، HiPot و تست ساخت جعبه به عنوان مورد نیاز برای مطابقت با استانداردهای تولید و اطمینان از رضایت کلی مشتری است.

اعضای تیم متمرکز مشتری Wellex به هر مشتری اختصاص داده می شوند ، اطمینان حاصل می شود که تاریخ تکمیل دقیق نمونه اولیه یا آزمایش مورد نیاز است. آنها همچنین از طریق تحویل محصول نهایی به خرید ، طراحی و ساخت کمک می کنند. تیم های ما در ساخت به سفارش ، Just In Time (JIT) و Demand Pull تجربه دارند و آنها نیاز به تولید محصولات برجسته را به موقع درک می کنند.

مأموریت ما ارائه مجالس الکترونیکی و مکانیکی به مشتریان ما است که با کمترین هزینه در عین حفظ بالاترین کیفیت محصول ساخته شده اند. Wellex با کارکنان مهندس مجرب و امکانات موجود در Fremont، CA قادر است به مشتریان ما در بازارهای خاص خود یک مزیت رقابتی بدهد.

مدیریت اجرایی فعال / درگیر.

انعطاف پذیری برای پشتیبانی از مدل های تجاری کلید در دست ، تحویل داده شده یا مختلط.

نمونه اولیه سریع تولید شده در تجهیزات تولید با بازخورد کامل DFx.

پاسخگوی نیازهای مشتری است.

اطلاعات بیشتر ...